הרעיון שהנחה אותי בפיתוח סרט האנימציה שלהלן הוא לנסות ולגייס את המוח שלנו (של כל חולה וחולה) לחיזוק המערכת החיסונית שבגוף רק ע"י חשיבה ודימוי של התהליך במוח. אנחנו יודעים שיש במוח מנגנונים (נוירוני מראה) המדמים את הפעולות שאנחנו רק חושבים עליהם מבלי שנבצע אותם פיזית. מנגנונים אלו הם אלו שעשויים לעזור לנו בחיזוק המערכת החיסונית של הגוף.

המטרה של סרט האנימציה שלהלן הוא לדמות את פעולת המערכת החיסונית של הגוף בצורה הקרובה ביותר למציאות וכך, תוך כד צפיה בסרט ודימוי התהליך במוח שלנו שוב ושוב, נצליח לחזק בפועל את המערכת החיסונית של הגוף ובעזרתה לחסל את הסרטן.

לצערי, אינני יכול להוכיח בשלב זה שהתהליך הזה עובד. אני יודע על הרבה מאד מחקרים ועבודות הנעשות בימים אלו במקומות שונים בעולם המגייסים את תהליך החשיבה במוח להפעלה של רובוטים או חלקי גוף שונים. ברב המקרים נעשה הדבר על ידי חיבור פיזי של אזורים שונים במוח ושימוש בסיגנלים החשמליים המתקבלים בתהליך החשיבה באזורים אלו לצורך הפעלת רובוטים או חלקי גוף הקולטים את השידור.

המקרה שלהלן הוא שונה. הסיגנלים החשמליים הנוצרים במהלך הצפיה בסרט והדמיון המודרך שמתפתח בעקבותיו אינם משודרים למערכת החיסונית של הגוף. הטכנולוגיה הזו אינה בנמצאת היום, ולמרות זאת אני מקווה שהמוח שלנו ידע לעשות את העבודה ולחזק את המערכת החיסונית של הגוף ולעזור בתהליך הריפוי של הסרטן.